Zničené ministerstvo a záhadný cizinec

Dne 7.července byl za pomoci očitých svědků hlášen podivný útok na Ministerstvo kouzel. Kde je ministr a ostatní? Proč nyní budova ministerstva zeje prázdnotou a chátrá?

„Ta havěť je všude! Už jsme zkoušeli všechny možné prostředky a ono se to pořád množí!“ řekl pro naší redakci moták z úklidového personálu na ministerstvu. To se v posledních dnech díky Všudylezkám, Rarachům a Plísňáčkům proměnilo doslova v chátrající doupě. Tyto cizopasníci holdující si na vybavení kanceláří se údajně šíří z kanceláře vrchního bystrozora. Je to již dva dny a nikdo kompetentní prozatím nehnul ani brvou. Otázka zní: Ví o tom vůbec?

„Byla tady podivná osoba a blábolila něco o šílencích a o paní ze Salemu, královně vzkříšení a anděli smrti.“ vypověděl další člen úklidové čety. Dle jeho popisu šlo pravděpodobně o muže střední postavy. Víc jsme se nedozvěděli, jelikož měl celou dobu na sobě černý plášť s kápí hluboko do čela. Kam se pak podezřelý vypařil není známo, protože do budovy vešel po svých a z ní už nevyšel.

Jedna věc je nad slunce jasná. Pokud se naši kompetentní ministerští představitelé nepustí do boje, nebudou mít již odkud velet k útoku.

Váš investigativní reportér

Victor Saint Claire

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..