Zmizení rodiny

Haleloo drazí čtenáři! 

Jsem zpět v Denním Věštci po své stáži v Americe. Nasála jsem spoustu nových zkušeností a inspirace a vrátila se kvůli Vám. Dnes Vám přinesu šokující zprávu z Prasinek. Kouzelnická rodina zmizela. Prostě POOF!! Jsou pryč.

Podle svého anonymního zdroje tato rodina byla pěstounská a měli adoptovanou dcerku. Tato dcera měla nastoupit do 5. ročníku do Bradavic a dle zvěstí (tentokrát opravdu zvěsti a ne zdroj) tato dívenka, předpokládám, pouze 15letá, byla lehce… nestabilní. Údajně ovládala Voodoo Magii, znala krvavé rituály a toto všechno z jednoho důvodu. Od desíti/jedenácti let žila s krvavým kmenem temných čarodějů.

No… vše vypadá velmi VELMI přehnaně. Nejen že není jediný důkaz o „Voodoo Magii“, ale krvavé rituály jsou vrcholkem černé magie. Nevím jak vy, ale ještě jsem neviděla 15letého čaroděje použít Smrtící Kletbu… nejspíš protože to prostě není možné. Smrtící Kletba se podaří jen tomu, kdo opravdu chce vidět smrt druhé osoby v hloubi své duše, ne například z hněvu na matku. Taková Smrtící Kletba by nezpůsobila nic víc než jen krvácení z nosu.

Také se musím vyjádřit ke „krvavému kmeni temných čarodějů“. Dvě slova: Nemyslím si.

Jistěže toto vše je pouze můj názor a můj pohled na věc, ale také si myslím že toto bude názor a pohled na věc velké spousty z Vás čtenářů.

Mám pro Vás dokonce výpověď muže, co tuto událost nahlásil. Prosím:

„No připadalo mi to divný. Šel jsem se tam podívat, zaklepal na ně, ale nikdo neodpověděl. Proto jsem šel dovnitř a nikdo tam nebyl. Všude to vypadalo opuštěné… jako by tam nikdo nebyl už několik týdnů, či dokonce měsíc. Myslím si, že se někdo vloupal kouzly dovnitř… vypadalo to tak.“

Mé články vždy v sobě měly můj názor, a proto chci sdělit SVŮJ názor na tuto výpověď.

Za prvé: Jaký důvod měl, že mu přišel divný fakt, že nikdo nebyl u sebe doma? Lidi normálně odjíždějí na pracovní cesty, dovolené nebo se dokonce stěhují a není nutné to všem říkat. Učitelé na Bradavicích smí spát na hradě, protože by neměli opouštět prostory školy přes školní rok (pokud nemají druhou práci na Ministerstvu). Znamená to, že Bystrozorové jsou zasypávaní dopisy o „chybějícím člověku“ jen kvůli tomu že pracují dlouhodobě jinde? NE!!

Za druhé: Jak vypadá vloupání kouzly dovnitř? Odemykací Kouzla (Alohomora, Aberto) nezanechávají stopy a kouzla co vylamují zámek (Portaberto, Sesame Otevři Se) se nepoužívají. Nemluvě o tom, že domy jsou mnohdy zabezpečovány obrannými kouzly (Nevstupové Zaklínadlo, Proti-Odemykací Kouzlo atd.) které cizího kouzelníka nevpustí dovnitř a chrání před nezvanými vstupy.

Mí spolupracovníci přesto chtějí abych přidala tuto „spekulaci“:

Někteří z mého oddělení polemizují, jestli za zmizení může dobrovolný odchod, Kloboučník, nebo jestli za to může právě jejich adoptivní dcera.

Modlím se, aby se celé rodině nic nestalo a přeji, aby byly nalezeni živí a zdraví, čehož mají dosáhnout Bystrozorové, kteří byli vysláni najít tuto rodinu.

Rada Shangely:
Pokud máte velké podezření, že se děje něco nekalého, projednejte to první s někým, komu věříte. Zamezíte tak vypouštění falešných informací a ošklivých či smutných pomluv.

Vždy a navždy,
Vaše Shangela

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..