Závěr zasedání starostolce

Dne 19. března proběhlo zasedání představenstva Starostolce.  Co se probíralo a jaký byl výsledek se dozvíte, když budete číst dál.

Představenstvo Starostolce se  v úterý 19. března sešlo na zasedání. Hlavním tématem tohoto zasedání byla aktivita pana Alectora Salvatore ve funkci Ministra kouzel. Proč tuto věc nezačali řešit již dříve jsme se nedozvěděli. Starostolec má totiž dle Zákoníku Ministerstva kouzel právo odvolat ze závažných důvodů Ministra ze své funkce.

,,Pan Alector Salvatore byl odvolán ze své funkce Ministra kouzel z důvodu neplnění svých povinností. V následujícím funkčním období od 20. března ho nahradí pan Gideon Lennox, který má s vedením zkušenosti. Následně vás budeme informovat o nových volbách.” Sdělila Dennímu Věštci členka představenstva.

Pana Salvatore se nám nepodařilo sehnat, takže neznáme jeho reakci. Naopak se jsme před Ministerstvem narazili na pana Lennoxe.

,,Ano, je to tak. Budu nyní zastávat funkci Ministra kouzel do doby, než proběhnou řádné volby. Jsem si jistý, že starostolec udělal správný krok, díky kterému se celý náš svět vydá tím správným směrem. ” Řekl pan Gideon Lennox, Ministr kouzel.

Přejeme panu Lennoxovi hodně zdaru v nové funkci.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..