Záchrana ministerstva

Vážení čtenáři,
díky mým informačním zdrojům se ke mně dostala informace, že ministerstvo je již opravené. Okamžitě jsem se tam vydal, abych situaci prověřil a předložil vám aktuální informace. Občané našeho britského kouzelnického společenství mají právo vědět, jaký je v tuto chvíli stav sídla hlavní instituce.

„Ano, mohu potvrdit, že se nám podařilo odstranit havěť, která málem stála za zkázou ministerstva,“ řekl pro Denní věštec první příslušník úklidového personálu, na kterého jsem v budově narazil. A mohu potvrdit, že vypadala mnohem lépe než při mé poslední návštěvě. Jelikož nám ale odmítl poskytnout více informací, pokračoval jsem ve svém pátrání.

„Je to pár dní zpět. Slečna Anderson v doprovodu pana Moora přišla na ministerstvo. Po našich slovech, že jsme zde nikoho ze zaměstnanců už týdny neviděli, se bez váhání pustili do boje. Po pár hodinách se nám podařilo dát budovu z velké části do pořádku. Teď už to zvládneme sami,“ informoval nás vedoucí pracovník ministerské úklidové čety.

„Nevím, co bychom dělali, kdyby se tady ti dva neobjevili,“ dodal další z členů úklidového personálu. Další rozhovory už nám nepřinesly žádné nové informace.

Proč však ředitelka školy řídila záchranu ministerstva? Proč se toho neujal ministr, nebo někdo z pověřených pracovníků?

Jedna věc je jistá, alespoň někomu na budoucnosti kouzelnického světa záleží. A to je pozitivní zpráva, ne?

Ale nebojte se, tímto naše pátrání po zkáze ministerstva nekončí. Mým dalším cílem je zjistit pro vás, kdo stál za zničením sídla této instituce a kde v tu dobu byli ministerští pracovníci včetně samotného ministra.

Brzy se vrátím s dalším článkem, kde vám poskytnu nové informace o sledovaném případu.

Váš investigativní reportér,
Victor Saint Claire

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..