Vzkaz spasitelky

Vy, kdož obýváte náš Kouzelnický svět.

Alector Salvatore. 

Kdo by tohoto muže neznal? Bývalý ministr, za jehož vlády se MK řítilo do plamenů pekla. Muž, který zbaběle utekl před svými povinnostmi ministra kouzel. Muž, který nedokázal ochránit své obyvatele před zabitím, před útoky Lukase Arona. Muž, který dopustil vraždu redaktorky Samanty Kvikálkové. To on je zodpovědný za to, že Aronovi ještě nebyla vysáta duše mozkomory.

Je to muž, který terorizoval Kouzelnický svět po boku Waltera, toho, který zabil mnoho studentů Bradavické školy čar a kouzel. Všichni přeživší, včetně současné ředitelky Iryi Anderson, si vzpomenou na hodiny s ním, kdy své studenty ponižoval, zakazoval jim stýkání mezi kolejemi a srážel body jen za to, že byli v Nebelvíru. 

Lide Kouzelnického světa, vyzývám tě k jeho vraždě! Své stoupence tímto pověřuji k tomu, aby mi donesli jeho hlavu. Vím že to čtete, a vy víte, co se stane, pokud neuposlechnete. Ať kouzelník, mudla či jeden z mých služebníků, kdo mi jeho mrtvolu dotáhne k nohám, bude do konce svého života pod mou výhradní ochranou. 

Vlastní rukou podepsána Paní ze Salemu, Anděl smrti, Spasitelka mrtvých.

 

NPC UPOZORNĚNÍ: POSTAVA SE NESMÍ SKRÝVAT ANI UTÉCT ZE ZEMĚ, SOUBOJE BUDOU PROBÍHAT POD DOHLEDEM VYPRAVĚČE!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..