Volná pracovní místa


Volné pozice na Ministerstvu kouzel

Ohledně zájmu o nějakou z níže uvedených pozic pošlete soukromou sovu vedoucímu odboru. V případě, že odbor je aktuálně bez vedoucího, sovu zašlete ministrovi kouzel.

 

ODBOR PRO UPLATŇOVÁNÍ KOUZELNICKÝCH ZÁKONŮ

Zaměstnanci odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů mají na starosti udržení pořádku a chodu morálky kouzelníků. V případě nouze je jejich povinností zasáhnout a pomoct v nouzi. Odbor má také na starosti tvorbu a správu kouzelnických zákonů a pravidel, kontrolu nad věštbami a jejich údržbu, rovněž jako kontrolu nad obraceči času. Jejich povinností je jakýkoliv pochybný předmět, o němž se domníváte, že je prokletý nebo nebezpečný, prověřit a v případě pozitivních testů, zaevidovat a zničit.

 

ODBOR KOUZELNICKÉ SPOLUPRÁCE

Zaměstnanci v tomto odboru mají na starosti ministerstvem pořádané, či sponzorované akce kulturního rázu, rovněž jako mají na starosti registraci a spolupráci s veškerými médii spadající pod ministerstvo kouzel, tak mají na starosti registraci škol a dohlížení na její správný chod a osnovy. Také registrovat a dávat povolení k držení nebezpečných, vzácných a chráněných tvorů, rovněž jako je jejich povinností tyto tvory s pravidelností kontrolovat. Dohlížejí na divoké tvory, regulují jejich výskyt a drží jejich území chráněno od mudlů.

 

ODBOR NEHOD, KATASTROF A PŘEPRAVY

Pracovníci tohoto odboru mají na starosti nápravu nevydařených kouzel a případné prevence proti vyzrazení. Dále spravují letaxové krby kouzelného společenství.


Volné pozice v Bradavické škole čar a kouzel

Ohledně zájmu o nějakou z níže uvedených pozic pošlete soukromou sovu zástupkyni ředitelky Katherine Allen, která musí obsahovat: Motivační dopis

PROFESOR/KA OBRANY PROTI ČERNÉ MAGII PRO 3. – 7. ROČNÍK

PROFESOR/KA LÉTÁNÍ 1. – 7. ROČNÍK

ŠKOLNÍK/ŠAFÁŘ


Volné pozice v Nemocnici sv. Munga

Ohledně zájmu o nějakou z níže uvedených pozic pošlete soukromou sovu hlavnímu lékouzelníkovi.

 

HLAVNÍ LÉKOUZELNÍK/LÉKOUZELNICE

LÉKOUZELNÍCI

Zaměstnanci Nemocnice sv. Munga, nebo-li Lékouzelníci, se starají o nemocné, nebo jakýmkoliv způsobem zraněné, kouzelníky, které se snaží co nejrychleji a nejefektivněji vyléčit.


Volné pozice v Azkabanu

Ohledně zájmu o nějakou z níže uvedených pozic pošlete soukromou sovu ministrovi kouzel nebo náměstkovi

 

SPRÁVCE AZKABANU

Správce Azkabanu je podřízen Vedoucímu bystrozorů a samozřejmě pak přímo vedení Ministerstva kouzel. Správce se stará o zabezpečení kouzelnického vězení, především o udržení vězňů v jejich celách.