Volná pracovní místa na Ministerstvu

Ministr kouzel zahajuje výběrové řízení na níže uvedené pozice.

ODBOR PRO UPLATŇOVÁNÍ KOUZELNICKÝCH ZÁKONŮ

Vedoucí odboru, zaměstnanci

Zaměstnanci odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů mají na starosti udržení pořádku a chodu morálky kouzelníků. V případě nouze je jejich povinností zasáhnout a pomoct v nouzi. Odbor má také na starosti tvorbu a správu kouzelnických zákonů a pravidel, kontrolu nad věštbami a jejich údržbu, rovněž jako kontrolu nad obraceči času. Jejich povinností je jakýkoliv pochybný předmět, o němž se domníváte, že je prokletý nebo nebezpečný, prověřit a v případě pozitivních testů, zaevidovat a zničit.

 

ODBOR KOUZELNICKÉ SPOLUPRÁCE

Vedoucí odboru, zaměstnanci

Zaměstnanci v tomto odboru mají na starosti ministerstvem pořádané, či sponzorované akce kulturního rázu, rovněž jako mají na starosti registraci a spolupráci s veškerými médii spadající pod ministerstvo kouzel, tak mají na starosti registraci škol a dohlížení na její správný chod a osnovy. Také registrovat a dávat povolení k držení nebezpečných, vzácných a chráněných tvorů, rovněž jako je jejich povinností tyto tvory s pravidelností kontrolovat. Dohlížejí na divoké tvory, regulují jejich výskyt a drží jejich území chráněno od mudlů.

 

ODBOR NEHOD, KATASTROF A PŘEPRAVY

Vedoucí odboru, zaměstnanci

Pracovníci tohoto odboru mají na starosti nápravu nevydařených kouzel a případné prevence proti vyzrazení. Dále spravují letaxové krby kouzelného společenství.

 

SPRÁVCE AZKABANU

Správce Azkabanu je podřízen Vedoucímu bystrozorů a samozřejmě pak přímo vedení Ministerstva kouzel. Správce se stará o zabezpečení kouzelnického vězení, především o udržení vězňů v jejich celách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..