Tajné zásnuby a něco navíc

 

Jak se mohla naše reportérka díky čirému štěstí přesvědčit, i přes hrozící nebezpečí ze strany záhadného únosce, který podle našich zdrojů již zmasakroval několik mudlů, a vězeňkyně, která nedávno utekla z Azkabanu, to ve světě čar a kouzel pořád radostně žije. Co může být krásnější, než vyznání lásky a prstýnek, který spojí nový pár k slibu? Ano, vážení čtenáři, právě zásnuby byli tou radostnou událostí, které byli svědkem celé Prasinky, byť šlo o událost tajnou. Čtěte dál a dozvíte se víc!

Všechno nasvědčuje tomu, že události na ministerském plese dostali rychlý spád a následky je nyní nutné řešit i oficiální cestou. Podle našich zdrojů zcela nečekaně do Prasinek zavítal otec slečny Bethany Sykes. Od prvního okamžiku zcela zmanipulován slovy pana Thorsona o tom, že se se slečnou Bethany mají rádi již dlouho a jeho záměry jsou s jeho dceruškou čisté, byl nucen sedět s nimi u večeře a dívat se na tuto netradiční dvojici očima překvapeného tatínka.

Jak jistě víte, ještě před pár měsíci byla slečna Bethany zasnoubena mladému Mattymu Prewettovi. Vyvstává tedy otázka: Kde je mladý Prewett teď? Proč tak náhle a záhadně zmizel po smrti své matky a sestry? Slečna Bethany si s tím očividně hlavu neláme a o pár dnů po té tragické události se nechá odtáhnout panem Thorsonem.   „Postarám se vám o vaši dceru, pokud nám dáte své požehnání.” Řekl mladý pan Thorson ctěnému otci slečny Sykes. Co je však dohnalo v tak mladém věku k náhlé potřebě požehnání vztahu? Že by bylo již požehnané i malé stvoření v lůně slečny Sykes?

Tyto znepokojivé, nicméně alespoň trochu radostné zjištění vnáší malý plamínek radosti do našeho trýznivého bytí v těchto dobách. Jedno tedy jisté je. Slečna Sykes a pan Thorson jsou na cestě k oltáři. Jak to bude dál, pro vás ráda zjistím.

Vaše
Samanta Kvikálková

2 Responses

 1. Harry Aron
  Harry Aron at · ·

  Někdo by zasloužil další únos, a to mladé děvče to nebude

 2. Barnaby Vasiliev
  Barnaby Vasiliev at · ·

  Lži lži lži a zase lži.
  Samé kecy a nikde pravda.

  Ne pro nic za nic se říká: “Mlčeti zlato, mluviti stříbro.”
  Prostě už zavřete hubu s těma svýma žvástama. Nikoho to nezajímá, nikdo není přesvědčený. Dejte se na politiku, tam jsou lži stejně často využívané jako zde… akorát tam něčeho dosáhnete.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..