Sídlo Drear

Sídlo černokněžníků které se nachází uprostřed Draer je dobře chráněné místo, na které se dokáže dostat jen ten kdo dostane pozvánku. Po vstupu velkou branou se objevíte ve velké vstupní hale, ve které je spousta zarámovaných útržků z novin. Hala funguje jako pamětní místnost všech velkých činů, které černokněžníci dokázali. Najdete tu například článek o Bernym “Jednoočkovi”, který jedním kouzlem odpálil celou mudlovskou lokálku. 

V celém sídle jsou velká okna s výhledem, tedy až na podzemní sklep s mučírnou a celami. Tam je skoro pořád naprostá tma. V přízemí se nachází velká společenská místnost s dlouhým stolem. Tam černokněžníci většinou probírají své tajné plány a stravují se. Jídla je tu vždy dost díky otrokářským skřítkům, kteří udržují dům v chodu už po celá staletí.

V druhém patře se po většině nachází ubytování pro černokněžníky z celého širokého okolí, knihovna, velká pracovna s kotlíky na přípravu lektvarů, sklad s různými typy jedů a balkón.

V nejvyšším patře se nachází jenom půda na které by jste našli nejrůznější věci z celého světa, které někdo někdy v sídle odhodil.

Pokoj č. 1     Pokoj č. 2     Pokoj č. 3