Samantha Kvikálková Po Smrti a další drobnůstky

HALELOO DRAZÍ ČTENÁŘI!!! 

Mám pro Vás další zprávy z Bradavic a okolí.

První a hlavní zpráva:
Samantha Kvikálková je po smrti. Stalo se to v Prasinkách 2 týdny zpátky. Dle svědků Samantha bojovala a snažila se pomstít svému únosci Kloboučníkovi. Bohužel, neúspěšně. My v Denním Věštci, což jsem teď jen já, chápeme že Samantha nebyla příliš oblíbená, přesto smrt v rukou maniaka prahnoucí po smrti malých dětí není pěkná. Stalo se to na hlavní ulici, bohužel se ke mně nedostalo jestli mrtvola již byla odstraněna, nebo tam stále leží.

Prosím, minutu ticha.

Už uplynula minuta? Ne? Nevadí. Pokračujeme.

Perličky z Charitativní Akce. Můj zdroj mi řekl, že se tam ukázali, kromě Cassiopey a Gideona, také studenti z Bradavic, přestože je v aktuálním pohotovostním stavu zakázáno z Bradavic odcházet.
Můj přítel se mi svěřil že za to může stejný profesor, který stál v čele zabezpečování školy před Kloboučníkem.
Že by se vzdal svého úkolu a z naštvání odvolání jeho obrany chtěl na oplátku studentům ublížit? To nevím. Jinak omlouvám se pomluveným stranám, chtěla jsem udělat poctu slečně Kvikálkové.
Zatímco dva chlapci na té akci konverzovali se slečnou Cassiopeou, profesor a jeho poslední student/studentka měli oči jen pro sebe.
Jde vidět že láska kvete i v dobách sucha a smutku.
Nevíme o čem se bavila ani jedna strana, ale věříme že si všichni pořádně odpočinuli.

Poslední zpráva pro dnešek.

Můj skřítčí zdroj mne informoval že ve škole čar a kouzel se opět objevil Kloboučník a OPĚT SE BAVIL SE STUDENTKOU S PLATINOVÝMI VLASY. Je to jeho spojenec? Chce aby všichni zemřeli? Nevím… vypadá to tak.
Údajně se tam objevila ještě další dívka a profesor zařizující ochranu Bradavic. Poté přiletěla ředitelka a jeden student a v ten moment se Kloboučník posral až za ušima, tak zmizel.
Studentka údajně byla vyslechnuta a snad… no snad nebude ta malá princezna zhoubou celého Kouzelnického Světa.

Rada Shangely:
PŘIPRAVTE SE NA OVCE PROBOHA. Ano za dveřmi je Kloboučník, Zločinec Falk, nějaká chodící mrtvola Esmeralda a kdo ví co všechno ještě, ale studenti 7. ročníku, ti nejaktivnější dle mého zdroje, stále budou ukončovat školu. Vážíme si Vašich služeb. Opravdu moc. Ale OVCE jsou pro Vás stejně důležité.

Vždy a navždy,
Vaše Shangela!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..