Rozhovor s Gideonem Lennoxem

HALELOO DRAZÍ ČTENÁŘI!!

Přináším Vám, mým čtenářům, unikátní rozhovor s aktuálním Ministrem Kouzel Gideonem Lennoxem. Náš rozhovor se točil okolo jeho údajně diskriminačním nařízením.


Pojďme se na to podívat ano?

“Dobré ráno pane Ministře. Děkuji že jste přijal mou žádost o rozhovor s Vámi. Asi chápete proč jsem žádala o naše setkání. Co si myslíte o článku který byl vytvořen z dopisu od mého čtenáře? Připadá Vám že jste obviněn neprávem?”

“Dobré ráno paní redaktorko. I já jsem rád, že jste mi dala šanci své rozhodnutí týkající se nové vyhlášky obhájit. V první řadě musím podotknout, že zcela chápu rozhořčení Vašich čtenářů. Váš informátor, mohu-li ho takto nazvat, má však zcela mylné a neověřené informace.”

“Chcete tím říci že registrace pod pokutou není určitý typ diskriminace? Já jsem se narodila jako muž a nyní jsem žena, já bych také byla rozhořčena kdybych se kvůli tomuto musela někam registrovat. Znělo by to, jako bych byla… nebezpečná… nelidská nebo zrůda. Stejně jako to zní pro naši… unikátní populaci.”

Zavedl jsem registraci kouzelníků se zvláštními schopnostmi z jistého důvodu. A to ne proto, že bych si myslel, že jsou nebezpeční. Naopak bych s některými z nich chtěl začít spolupracovat. Hlavním důvodem zavedení této vyhlášky je bezpečnost Kouzelnického Světa. Svět je plný zlosynů, kteří se snaží dostat k moci. Jen si vzpomeňte například na Reguluse Blacka. A pak se zamyslete. Čemu všemu bychom mohli zabránit, kdybychom již dříve věděl o schopnostech našich obyvatel. A třeba je to právě ten čtenář z Vašeho předešlého článku, který by mohl zachránit náš svět.”

“Tak proč jste to podal tak… agresivně a nehumálně? Někteří by to popsali i jako buď se registrujte, a nebo. Je potřeba pevná ruka a pevný hlas, ale znělo to jako ostrý jazyk a v ruce bič.”

“Vyhláška byla sepsána čistě úředním jazykem.”

“A chtělo to jen salvu dopisů a nenávisti aby jste to objasnil a přestal se jevit jako necita.
Změňme téma. Jaký je Váš názor na Kloboučníka a jeho útoky na Bradavice? Můj přítel ze školy mi vzkázal že obrana byla zařízena studenty a JEN JEDNÍM UČITELEM. Prý jste, v jeho slovech, nevyjádřil ani kapku vděku nebo podpory. Proč?”

“O samotném Kloboučníkovi mám zatím informace pouze z Denního Věštce a všichni víme, jak jsou informace v těchto novinách pravdivé. S ředitelkou školy mám domluvenou schůzku na příští týden a celou situaci samozřejmě budeme řešit jako spoustu dalších záležitostí. Pokud si dobře pamatuji, ochranu Bradavické školy mělo na starost vždy vedení s profesorským sborem. Nevím proč by to tentokrát mělo být jinak. Do funkce Ministra mě starostolec dosadil až potom, takže jsem dřív neměl možnost jakkoliv zasáhnout. Zrovna v té době tuším proběhla i změna ve vedení školy a opravdu netuším jak to tam v té době měli nastavené. To by jste se paní redaktorko měla obrátit spíš na ně. Jestli se o bezpečnost postarali opravdu samotní studenti, tak klobouk dolů. Doufám, že je po zkouškách uvidím na pracovním pohovoru v mé kanceláři. Tedy pokud budu stále ve své funkci.”

“Za prvé. Neuvidíte. 90% studentů se nemá v plánu hlásit na Ministerstvo, ale na učitelské pozice které už stejně v určitém měřítku zastávají místo učitelů samotných. Za druhé. Informace o stavu školy mám, jen je nesmím dát do Denního Věštce. Za třetí. Děkuji že dle Vás jsou všechny mé informace nevěrohodné a jen samé žvásty. Poslední otázka. Máte faninky, máte fanoušky, máte lidi kterým se líbíte i víc než profesionálně, stejně jako máte lidi kteří Vás nemají rádi nebo Vás nenávidí. Jenže… nikdo Vás vlastně nezná. Takže. Nezajímá mě co plánujete jako Ministr. Nezajímá mě jakou máte praxi. Má otázka je KDO je Gideon Lennox?”

“Jsem obyčejný kouzelník jako každý jiný paní redaktorko. Mám jen prostředky a čas, který bych rád věnoval své rodné zemi.”

“Jste jen čaroděj… jako by Vám toto měl někdo sežrat. No děkuji že jste si našel čas a snad se ještě uvidíme.”

“Také Vám děkuji.”

Takže tady to máte. Gideon Lennox. Nezajímavý normální kouzelník který se ničím neliší od kohokoliv jiného. Perfektní kandidát na Ministra kouzel.

Rada Shangely:
Lide kouzelnický zvolte si co chcete na postu nejvyšším. Nikdo mu určitě nesežral že je normální kouzelník jako každý jiný. Něco skrývá. Něco kutí a nikdo neví co. Může to být i převlečený Walter a NIKDO to nemůže vědět.

One Response

  1. Harry Aron
    Harry Aron at · ·

    Naprosto neprofesionálně napsaný ČLÁNEK!
    Ve Věštci by si měli najít korektora nebo poslat své redaktory na kurz psaní článků.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..