Rozhovor s Attilou Dornem

Vážení a milí spoluobčané, jak jsem slíbil, jsem tu zpět!

A pro dnešní rozhovor jsem se sešel s druhým velkým čarodějem z Velké trojky. Attila Dorn, člověk kolem kterého je spousta záhad a otázek. Na některé z nich mi odpověděl a já se s Vámi, moji milí, podělím!

Co vás přimělo stát se bystrozorem, pane Dorne?

„Bystrozorem jsem se stal proto, abych neumřel hlady.”

Slyšel jsem o vaší minulosti a o tom, že jste nějakou dobu pobýval v Azkabanu. Snad se neurazíte, když se vás zeptám, jak je to možné? I před tím jste byl bystrozor, a dokonce i profesor, jak se toto mohlo stát? “

„No rozhodl jsem se pomoct, bylo to kvůli Esthrele. I já jsem byl její loutka a ona s mým tělem ukradla něco z odboru záhad a za to jsem byl potrestaný já.”

Co si myslíte o politice a o tom, kdo by se měl ujmout ministerského postu? Šušká se, že budou nové volby, jste odhodlaný se přihlásit na post ministra kouzel?

„Ministrem by se měl stát ten, koho si zvolí lid ve volbách. To je sporné, pokud lidé chtějí, abych byl ministrem, tak mi to můžou říci a já budu kandidovat, pokud nechtějí, tak se nemá cenu ani hlásit.”

Pokud byste se přihlásil, jakou si dáváte naději? Vzhledem k tomu, že jste bývalý trestanec, tak ve vás lidé nemusí mít důvěru, jak se k tomuto faktu stavíte?

„Pokud se přihlásím, tak jenom proto, že lid to bude chtít. Když mi nebudou věřit, tak nebudou chtít, abych kandidoval.”

Zpět k vaší minulosti. Po tragédii, upřímnou soustrast, která se stala vaší přítelkyni a dětem, hledal jste si někoho jiného, kdo by ve vašem životě zaplnil prázdné místo? Máte nyní snad přítelkyni, snoubenku či kamarádku?

„K mojí minulosti, ano umřela a syna pořád mám, takže nevím, co více Vám k tomu říci.”

Je něco co byste chtěl vzkázat všem kouzelníkům, kteří si mohou přečíst Denního věštce a těm, kdo vás obdivují či nenávidí?

„Co bych jim mohl říct? Těm, kteří mě nenávidí, bych chtěl vzkázat, že v nejbližší době umírat nehodlám a těm, co mě obdivují? Nikoho takového neznám.”

Inu vážení, toto jsou slova našeho bystrozora Attily Dorna. Děkuji za tento rozhovor a těším se na shledanou příště.

Následující interview nebude s nikým jiným, než s posledním členem Velké trojky, krásnou bystrozorkou Claudií Archer.

Za Denního věštce, Váš Daniel Moore.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..