Síň slávy

Zde se nachází kouzelnící, kteří dosáhli mistrovské a velmistrovské úrovně.

Kouzelníci na velmistrovské úrovni:

Bývalý vrchní bystrozor, několikrát vězněný v Azkabanu za pokus vraždy Ministra Alectora Salvatore, který v té době byl na straně zla. Byl profesorem Opčm na škole čar a kouzel v Bradavicích. Dosáhl hodně vítězství proti temné straně, ve svých mladých letech. Nyní se nachází na pozici řadového bystrozora, kde je velmi ceněný za své četné zkušenosti.

Regulus Black byl obávaným čarodějem a pánem zla. Byl to nejobávanější čaroděj až do příchodu zmrtvý vstalé čarodějky Estherelly. Zemřel tragickou zradou vlastní smrtijednou, v Bradavické škole čar a kouzel.

Alector Salvatore je čaroděj, který dosáhl spousty velkých činů, ale i spousty přešlapů. Za vlády Waltera Waylanda se přidal na jeho stranu, tedy na tu zlou. Na konci jeho kruto vlády ho zabil a přidal se zpět na stranu dobra. Nikdy nikdy nezjistil zda byl doopravdy na jeho straně a zabil ho jen aby byl očištěn, nebo zda byl špeh strany dobra.

Jennifer Gardére je bývalá ředitelka školy čar a kouzel v Bradavicích. Za vlády Reguluse Blacka byla jednou z nejvíc ohrožených postav. Pomohla vyhrát spoustu bitev proti straně zla. Po konci vlády Reguluse Blacka si vzala za muže tehdejšího ministra kouzel Archibalda Gardére a porodila mu dítě. Nyní se nachází na zasloužené mateřské dovolené.

Mnoho se o něm neví, kandidoval na Ministra kouzel a byl poslední známý vlastník bezové hůlky. Nyní se neví, kde se nachází.

Temný černokněžník, který rozpoutal spoustu válek a bitev. Vymyslel i své vlastní kouzlo na oživení mrtvol. Zatím nikdo nezjistil o co přesně mu jde, ví se o něm jen to že je schopen udělat cokoliv proto aby dosáhl svého cíle. Dokonce i zabít.

Kouzelníci na mistrovské úrovni:

Teddy Thorson je mladý Bulharský čaroděj, který prokázal své schopnosti již na škole čar a kouzel v Bradavicích. Hned po škole se stal hlavním bystrozorem. Dopadl několik zlých čarodějů a zachránil život bývalé ředitelce Bradavic, Jennifer Gardére. Na svém kontě má i pár vroubků. Jeho řešení problémů je velmi nevšední a dost často nezákoné. Je o něm známo i to že před nástupem do Bradavic chodil do Kruvalu, kde se učí černá magie.