Přepadení u Bradavic!

Bradavice jako škola a celý jejich areál je chráněn kouzlem, aby se tam nikdo nemohl přemístit. To je jedna z vět, kterou slýchá každý prvňáček ihned po vstupu do hradu. Je možné, že kouzlo ochabuje, nebo již Bradavice nejsou bezpečné? Čtěte dál a dozvíte se víc!

Včera kolem poledne se odehrál nenadálý souboj několika studentů s neznámým mužem v klobouku s fialovými vlasy. Je to jenom náhoda, nebo plánovaný útok? Jak se do Bradavic onen záhadný muž dostal?

U Temného jezera byli podle našich zdrojů čtyři studenti a cizinec, který podle popisu nápadně připomínal muže, který již unesl mě a slečnu Sykes. „Ten chlap řekl, že se jmenuje Ardyn Izunia.” Prozradil nám po lítém boji pan Thorson, který byl mezi napadanými studenty. Podle očitých svědků útočník použil zložár, který zdevastoval okolí Temného jezera a neváhal použít na studenty ani smrtící kletbu.

Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo. „Já toho chlapa poznávám. Je to on!” doznala nakonec slečna Sykes, která taky patřila k oněm čtyřem studentům. Útočník nakonec zmizel a podle slov svědků se rozplynul jako černý dým. Že by chtěl překazit této mladé dvojici jejich společný život? Nebo je v tom něco víc?

Vážení čtenáři, zdá se, že už ani Bradavice nejsou tak bezpečné, jak se tvrdí. Vyzýváme všechny, aby byli opatrní a při jakémkoliv spatření onoho muže v klobouku s fialovými vlasy uvědomili kancelář bystrozorů . Všichni jsme v nebezpečí!

Vaše Samanta Kvikálková

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..