Alice Green

Jméno a příjmení postavy: Alice Green

Datum a rok narození: 22. 3. 1952

Původ: čistokrevný

Frakce: Smrtijedi

Zaměstnání postavy: Velkoprodejna mžourov

Popis postavy: Alice Green je tajemná čarodějnice se strašidelně krásným vzhledem. Přesto v sobě má nějaké kouzlo, kterým k sobě přitahuje ostatní. Její smysl pro módu je elegantní, ale nekonvenční, často ji zdobí splývavé róby se složitými detaily a tmavé barvy, které doplňují její bledou pleť. Jemná, sladká vůně kokosu a vanilky ji provází, kamkoli jde, a dodává jí na tajemnosti. Výrazná je dlouhými, vlajícími tmavými vlasy, které jí splývají po zádech, a pronikavýma zelenýma očima, které jako by skrývaly další tajemství. Z Alice vyzařuje aura obojího. Moc a milost. Její přítomnost je podmanivá i něžná, což z ní dělá impozantního spojence nebo protivníka v jakémkoli magickém setkání.

Minulost postavy: Alice se narodila a žila v Londýně. Byla čistokrevného původu, a to (pro všechny mudly) znamená že oba její rodiče byli kouzelníci. A v její rodině byli kouzelníci od doby co si pamatovali. To je důležité, ještě se k tomu vrátíme. Dětství prožila vlastně hezky. Abyste pochopili, její rodina nebyla nikdy fanatická a nepotrpěli si na čistokrevnosti. Nenutili ji k černé magii, ani nic takového. Byli normální šťastná rodinka, v hezkém rodinném sídle na pokraji Londýna. Do té doby než Alice malém neobdržela svůj dopis. Každé dítě se strašně těší až dostane dopis do Bradavic, k tomu si Vás ale musí všimnout Brk přijetí a Kniha vpuštění. K tomuhle kroku potřebujete aby se Vám povedlo, omylem nebo třeba úmyslem, udělat nějaké kouzlo.

V Alice se strašně dlouho ale žádné magické nadání neobjevilo. A právě proto, že v její rodině byli kouzelníci co si pamatovali (jak se píše nahoře), jí to tolik trápilo. A jelikož si kvůli tomu i očka malém vybrečela, našla tak i svoji největší zálibu- magická zvířata. Milovala je a nikdy nezapomene na den kdy dostala prvního Hrabáka. V tu dobu se měla strašně protože bylo už léto a dopis stále nic. Dostala ho na poslední chvíli, ale od té doby o sobě měla strašnou představu. Nehodí se do rodiny Greenu, kteří byli kouzelníci co si pamatovali, nebyla dost silná a musela všem dokázat opak (i když si to oni nemysleli a pořád jí to taky opakovali). A tak toužila po uznání a moci.

Zkrácený zbytek jejích školních let. Dostala se do Mrzimoru a našla si několik přátel. Její nejlepší kamarád Scott byl ze zmijozelu, potkala se s nim už ve vlaku. Pomáhal jí a znal její dětskou minulost. Naučil ji spoustu věcí, které by ani umět neměla. Zbytek příběhu už nesmíte nikomu prozradit. Vlastně to s ní potom šlo z kopce. Černá magie kterou jí Scott učil byla ze začátku docela nevinná. Nějakým způsobem jí to pomáhalo. Dokazovala si že možná měla pomalý start, ale teď je docela silná. Že má další vědomosti a něco co umí. Ale černá magie se může hodně rychle zvrtnout a můžete skončit třeba mezi, no smrtijedy. Vlastně to byl Scottův nápad. V té době už pracovala ve Velkoprodejně mžourov. Docela jí k tomu přemluvil, i když ona sama už byla dost nalomená, po boku někoho silného. A chvíli po tom co se k nim opravdu přidala, Scott zemřel. Bylo to pár dní po tom co začala být opravdu šťastná. Chtěla už Scottovi přiznat že se do něj zamilovala. A říct mu že se z ní konečně stala magizooložka.

Ale nic z toho nestihla a najednou už zase nebyla šťastná. Scott byl v zemi a jí se právě otočila pod nohama. Udělala chybu když se přidala ke smrtijedům, nebo to tak mělo vždycky být ? Teď bez něj pochybovala nad vším co kdy udělala, ale vlastně ty vzpomínky milovala. Rozpolcená mezi dobrem které v sobě měla, a zlem které jí naplňovalo. Jestli jste dočetli až sem, možná se dozvíte jak její příběh pokračoval. 

Další info: Magizooložka

Faceclaim: Stella Maeve