POKT zábavný tábor

První kouzelnický tábor který pořádá zkušený profesor Gordon Grath. Studenti a vaše děti na tomto táboře zažijí jak kupu srandy tak se i něco nového dozvědí o zvířatech a o přírodě. Spát se bude samozřejmě ve stanech na čerstvém vzduchu. Vše se uskuteční v Prasinkách na louce která je k tomu to účelu ideální. Přihlašování je možné do středy a to formou dopisu profesoru Grathovi. Stačí jen jméno a věk.

Termín tábora 30. – 1. dubna 2018.

Program

První den při vítání účastníků a jejich ubytování. Po té společné posezení u táboráku s hudbou a s nějakými hrami.

Druhý den

Ráno budíček a rozcvička a také snídaně. Poté už společná výprava do dračí jeskyně. V dračí jeskyni přestávka na oběd a menší odpočinková pauza. Následně zábavná a poučná hra s mazlíčky pana Gratha. Večer zábavná maškarní párty s večeří.

Třetí den

Ráno za se budíček s rozcvičkou a samozřejmě snídaně. Po snídani poznávací výlet do bažin. Kde se studenti naučí něco nového o zvířatech které žijí v bažinách a také se naučí stopovat a poslouchat různým zvukům přírody. Poté už oběd který si budou muset sami najít a poté připravit. Večer dobrodružná hra, kde účastníci prokážou vše co se naučili. Poté už večeře a závěrečná zábava.

Poslední den

Ráno budíček a snídaně a poté menší výlet k chroptící chýši. U chroptící chýše oběd a nějaké to povídání o chýši samé. A k večeru oficiální ukončení a odjezd účastníků.