Podivné zmizení Slečny Kvikálkové!

Před několika málo hodinami jsme dostali zprávu, že slečna Samantha Kvikálková zmizela bez jediné stopy! Nikde se nenašla ani její hůlka, její tělo, ani žádné stopy po souboji. Jak se to mohlo stát a kdo za tím to ohavným spiknutím stojí. To jsme se vám snažili zjistit!

Podle tajných zdrojů jsme zjistili že velevážená slečna Kvikálková chtěla jen pár hodin před svým zmizením napsat článek do denního věštce. Měl se týkat vyjádření samozvaného ministra kouzel. Rozhovor měli vést o útěku z Azkabanu, který se stal před pár dny, ale článek nikdy nevyšel.

A proto se vás ptám…

Co když slečna Kvikálková zjistila něco, co se současnému ministrovi nehodí do krámu? Může snad za jejím zmizením stát on? Nasvědčuje tomu i fakt že jeho bývalí společníci z ABO uprchli. Pokud za obojím, jak za útěkem z Azkabanu, tak za zmizením redaktorky, stojí on, ptám se vás, kdo nás bude chránit?
Po minulém článku jsme se dozvěděli že slečna Gardére podlehla “šarmu” Alectora Salvatora, takže už ani ona nebude stát na straně dobrých? S největší pravděpodobností jí Salvatore zmanipuloval na vlastní stranu, ano, ano.

A to mě vede k další otázce. Všichni víme že bývalá profesorka a lékouzelnice Sona Prewett kandidovala proti Alectorovi na post ministra. Myslím že se všichni shodneme že Sona se měla stát ministryní, kdyby tak záhadně neochořela. Nemýlím-li se čarodějky a kouzelníci, je to nanejvýš znepokojivé, že právě v tu dobu kdy kandiduje proti Salvatorovi, naše velevážená Sona ochoří.

Ptám se vás, co až je schopný Alector udělat proto, aby vyhrál volby? Zmanipulovat mysl lékouzelníka, aby si myslel že má Sona dračí spalničky? Podstrčit jí jed a tím jí následně usmrtit?

Všechny otázky a mnohem víc se vám pokusíme odhalit v dalším denním věštci. Nabádáme vás k tomu, aby jste kontaktovali bystrozory, kdyby jste si všimli něčeho neblahého.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..