Opilá omladina aneb Galavečer na Ministerstvu

Pompézní a ušlechtilý. Jen tak se dá popsat čin, který náš nový ministr vykonal pro kouzelnický svět. Galavečer, na který byli pozvaní všichni zaměstnanci ministerstva i Bradavic proměnil soudní síň k nepoznání. Nesl se v duchu noblesy a důstojné zábavy. Nebo ne? Kde byli všichni zaměstnanci ministerstva a Bradavic, kteří dostali pozvání? Proč byla většina hostů opilá osahávající se omladina? A od kdy ředitelka Bradavic opět svádí našeho pana ministra? Čtěte reportáž naší úžasné Samanty a dozvíte se víc!

Před dvěma dny ministerstvo kouzel pod záštitou samotného ministra, uspořádalo galavečer v soudní síni, která byla pro speciální podmínky upravena tak, aby se podobala na taneční sál. Náš informátor nám prozradil: „Ze stropu visel lustr velký a pompézní, místo lavic, které využívají soudci, se tady objevily kulaté stoly a dokonce tady byl i bar.“ S potěchou můžeme říct, že náš nový ministr, pan Alector Salvatore si na přípravě dal opravdu záležet. „Jeho řeč byla opravdu krásná a povzbuzující na duchu.“ Vyjádřil se jeden z členů tohoto hemžení. Podle našich zdrojů však s jistotou víme, že o hostech se nedá říct to samé.

Byli tady dva studentské páry a evidentně to přehnali s pitím, protože se neustále osahávali.“ Prozradil nám příjemně vyhlížející barman. Slečna Bethany Sykes podle všeho velice intenzivně koketovala s panem Teddym Thorsonem. Ještě nevíme, jak se s tím srovnal mladý pan Prewett, který je, podle našich zdrojů snoubencem slečny Sykes. Ani pan Thorson nemá čisté záznamy. Víme, že jeho vroucí vztah k bradavickému ošetřovateli je poněkud netradiční. Rozvíjí snad atmosféra školy pod vedením paní ředitelky Jennifer Gardére polygamii, milenecké vztahy mezi profesory a žáky a svatby nezletilých kouzelníků? Ne nadarmo se říká, že děti potřebují pořádné vedení a vzor. Je snad příčinou jejich konání vzor paní ředitelky? „Chvilku se líbaly a pak odešli ruku v ruce.“ Prozradil nám hlídač dveří, který viděl paní Gardére, jak se vrhá na našeho ministra. Má snad ambice po smrti svého manžela a teď i přítelkyně Sony, stát se paní ministrovou?

Čtěte Denního věštce a dozvíte se víc

Vaše Samanta Kvikálková

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..