Obchodní centrum v Brightonu se otvírá kouzelnické společnosti!

Vážení čtenáři Denního věštce,

jistě netrpělivě očekáváte nové zprávy o dění na Ministerstvu kouzel. Nemějte obavy, brzy vám opět umožním nahlédnout do chodu hlavní instituce, která ovlivňuje životy nás všech, avšak pro dnešek tu pro vás mám trochu jinou zprávu!

„Všichni dobře víme, že kouzelníci a mudlové žijí po staletí vedle sebe více méně v míru. A toto soužití je potřeba podporovat,“ informoval nás o svém názoru nový majitel obchodního centra v Brightonu, kde se před nedávnem otevřel také hotel pro kouzelnickou i mudlovskou veřejnost. Že by se město stávalo důkazem o harmonickém soužití mudlovské a kouzelnické komunity? Přeci jen před velmi krátkou dobou informovalo Ministerstvo kouzel o domluvě s tamní realitní kanceláří, která nabídla několik svých nemovitostí právě pro kouzelnické rodiny.

Vydal jsem se tedy do obchodního centra, kde jsem měl domluvené setkání s majitelem, abych vám poskytl aktuální informace.

„Sám jsem kouzelníkem ze smíšené rodiny, má rodina je důkazem, jak skvěle mohou mudlové a kouzelníci fungovat. Rozhodl jsem se tedy svůj názor sdílet a ukázat světu, že to je možné! Zatímco nadzemní patra mého obchodního centra jsou vyhrazena pro mudlovské podniky, své rozsáhlé podzemní prostory nechávám k užívání kouzelnické veřejnosti. V tuto chvíli již o pronájem prostorů projevili zájem provozovatelé obchodu s vybavením pro magickou přepravu – košťata, koberce, výbava pro let na kouzelných tvorech,… dokonce zde najdete i literaturu na toto téma. A slyšel jsem, že v blízké době chystají akci při příležitosti otevření obchodu!” pokračoval majitel centra během našeho setkání.

„Pokud by kdokoliv z kouzelnických podnikatelů sháněl prostory pro svůj obchod, nechť mě neváhá kontaktovat. Jistě najdeme řešení, které bude vyhovovat nám všem!” dodal nakonec. Následně již byl odvolán svou sekretářkou kvůli důležité schůzce.

 

Tak to je pro dnešek vše. Věřím, že snahy o vytvoření mudlovsko-kouzelnického obchodního centra budou úspěšné a počet obchodů se brzy rozšíří.

Victor Saint-Claire

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..