NPC postavy

Někdy se hodí nějaká postava, která není přímo zaregistrovaná do hry. Například chcete uspořádat velikou hostinu, která bude se vším všudy. Spousta jídla, pití, hudby. Ale na to potřebujete domácí skřítky, kteří budou jídlo roznášet. A tak si zaregistrujete NPC skřítka, za kterého budete na hostině hrát, aby měla hladký průběh. Nebo chcete hrát, že vám přijela sestřenice z Německa, která ale není zaregistrovaná ve hře? Tak si dejte žádost  NPC a pokud vám bude schválená, můžete hrát i za ni.
Zakládání NPC postav má však samozřejmě nějaká pravidla, která si v následujících odstavcích vysvětlíme.

  1. Samozřejmě, když chceme NPC, měla by být nějak účelná pro příběh. Například jsem zmínila toho skřítka, bez něj se hostina neobejde. Pořádáme nějakou prázdninovou akci pro mladé, kde potřebujeme někoho, kdo bude dělat naschvály, aby se pořádně rozvinul děj? Takové NPC by se mohlo schválit.
  2. Ovšem nemůžete mít zaregistrovanou postavu upíra, tak chcete obejít pravidlo a zahrát si za upíra alespoň jako NPC? Ne, tak to nefunguje.
  3. Další, co netolerujeme, je zakládání násilnických NPC postav. Proč? Chcete NPC postavu, abyste mohli někoho znásilnit? Ale notak, utíkáme do virtuální reality, abychom si odpočinuli. A hrají s náma mladší lidi. Pokud chcete mít NPC postavu, měla se držet v mezích slušnosti.
  4. Další NPC, která netolerujeme, by vám mohla dojít. Nikdo nechce hrát se sprostou Mary Sue, takové opravdu ne. Zkuste si tedy promyslet, za jakým účelem NPC postavu chcete, na jak dlouho ji chcete a zda splňuje, co by měla. Pokud si vše rozmyslíte, tak napište na herní e-mail žádost o NPC postavu a čekejte na schválení.
  5. Žádost by měla obsahovat údaje o tom, o jakou postavu se jedná (její jméno nebo jak ji budete v chatu nazývat), na jak dlouho si ji chcete půjčit a za jakým účelem si ji chcete založit. Rozhodně není od věci její popis, a pokud má nějaké zvláštnosti, tak ty. To vše nám pomůže v rozhodování, zda ji schválíme a omezíte možnost, že k tomuto činu nedojde. I NPC postava by měla být promyšlená, tak se podle toho chovejte a posílejte plnohodnotné žádosti.
  6. Žádosti zasílejte na admini@kouzelnickysvet.cz