Nová redaktorka Shangela a hrozba v Bradavicích

HALELOO DRAZÍ ČTENÁŘI

Já jsem Vaše nová reportérka Shangela Laquifa Wadley a mým úkolem, bude Vás všechny informovat o dobrých, i špatných věcech, které se dějí v našem světě a nakonec i přidám menší radu. První Vám řeknu něco málo o sobě a pak Vám řeknu dnešní novinku.

Pocházím z Ameriky, je mi 37 let, mám ráda kafe a jde mi šití. Chodila jsem do Stříbranova kde jsem skoro neúspěšně dokončila školu. K psaní jsem se dostala náhodou. Nemám ráda umazané vlasy a čaj.

Tak a teď k dnešní novince.

Díky skřítkům pracujícím v Bradavicích jsem se dozvěděla pár nespokojivých věcí. Tou hlavní je potencionální válka s Kentaury, žijícími v Zapovězeném Lese. Nešváry prý začali, když bývalý učitel Péče o Kouzelné Tvory vedl hodinu ve výše zmiňovaném, Zapovězeném Lese. Tato hodina údajně dopadla hádkou, která přešla v šarvátku s Kentaury.

Kentauři se stali více agresivními poté, co někdo údajně zavraždil studentku v jejich lese. (Pozn. Autora: Toto se skřítkové a údajně i sám Ministr dozvěděli, poté co sousedi Bradavic bezdůvodně zaútočili na studenta prvního ročníku.)

Skřítkové také údajně vycítili zvýšenou aktivitu ve flóře okolo naší školy. Že by se připravovalo něco nepříjemného pro kouzelníky obývající Prasinky a Bradavice? To bohužel nevíme. Co ale víme je, že jsou Kentauři velmi naštvaní a více teritoriální než kdy jindy.

 

Rada Shangely:
Zkuste kentaury uklidnit. Udělejte například menší výpravu za jejich velitelem a pokuste se ho udobřit. Nechceme přece pohřby našich budoucích čarodějů.

 

Vždy a navždy,

Vaše Shangela

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..