Nařízení Ministerstva kouzel

Ministerstvo kouzel přichází se třemi nařízeními, které se týkají celého našeho kouzelnického společenství. Co nás čeká a nemine? To se dozvíte, když budete číst dál.

Gideon Lennox v novém křesle Ministra kouzel neotálí a už od prvního dne ve své funkci aktivně komunikuje se svými zaměstnanci.

1. Kouzelníci se zvláštními schopnostmi (zvěromágové, empaté, metamorfomágové, vlkodlaci, aj.) mají povinnost registrovat se  na odboru kouzelnické spolupráce u vedoucí odboru Auriel Celine Sparrow! Kouzelník se zvláštními schopnostmi, který tak neučiní do konce měsíce dubna a bude to zjištěno, ponese následky.

2. Stále platí povinná registrace „divokých“ druhů magických tvorů chovaných soukromými chovateli i institucemi, registrace všech rezervací, jejichž účelem je chov konkrétního druhu či druhového spektra magických tvorů. Kontaktujte odbor kouzelnické spolupráce.

3. V měsíci dubnu bude probíhat povinná kontrola krbů (celé letaxové síťě). Termín kontroly si domluvte na odboru nehod, katastrof a přepravy u vedoucí odboru Astrid Wind. Domácnost či instituce, která s odborem nebude spolupracovat, ponese následky.

2 Responses

  1. Harry Aron
    Harry Aron at · ·

    A Klóbrcman se řešit nebude?

  2. Theodor "Theo" Lebeau
    Theodor "Theo" Lebeau at · ·

    Zvěromágové? Těch je hodně takže chápu. Vlkodlaci? Jsou nebezpeční takže chápu. Empaté? Co ti dovedou tak skandálního že se musí okamžitě zaregistrovat? Metamorfomágové? To je co? Nikdy jsem o nich neslyšel takže proč jsou tak nebezpeční aby se museli registrovat? Nikdy to nebylo potřeba. Proč jste vynechali stvoření která jsou stejně nebezpečné jako vlkodlaci? Nebo Vám upíři, víly a babice (temná stvoření co žerou děti) nepřijdou nebezpečné?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..