Mung se vrací do éteru!

Hlavní lékouzelnice Sona Prewett nám potvrdila, že jelikož je Walter mrtvý, nebude dál ordinovat doma, ale znovu v nemocnici. Navíc nám oficiálně prozradila, proč nemocnice byla zavřená a proč ordinovala z bezpečí domova:

 

„Jednoho dne, nevzpomenu si zpětně na datum, se Walter a členové ABO vloupali do nemocnice a ohrozili tím bezpečí a zdraví pacientů. Jelikož byl Alector Salvatore ministr, a já ho tehdy považovala za zrádce, neodvážila jsem se tam zůstat, abych neohrozila nemocné a zraněné.”

 

Slečna Prewett se vyjádřila i k tomu co se v nemocnici událo nyní a co se ještě stane:

 

„Rozhodla jsem se znovu začít ordinovat v Nemocnici Svatého Munga. Zrušila jsem všechna opatření, až na to proti smrtijedům a černokněžníkům, takže se do Nemocnice může přijít uzdravit každý. V té nejtěžší době jsem navíc přijala pár schopných lékouzelníků, takže s jejich pomocí znovu obnovíme tuto důležitou budovu. Platí to samé co platilo před tím, pokud se budete chtít ohlásit v nemocnici, pošlete mi sovu a my vás opět znovu rádi přijmeme, je to naše práce.”

 

Myslím že všichni jsme touto zprávou velice potěšeni. Další zprávy z celého kouzelnického světa, se dočtete v dalším výtisku denního věštce.

One Response

  1. Lavey Iboy
    Lavey Iboy at · ·

    Prajem nemocnici Sv Munga veľa úspechov a čo najmenej nemocných

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..