MK: Výběrové řízení

Ministerstvo kouzel vyhlašuje výběrové řízení na následující pozice:

  • Bystrozor – Jedná se o časově nejnáročnější pozici. Udržení pořádku a chodu morálky kouzelníků. V případě nouze je jejich povinností zasáhnout a pomoct v nouzi. Bystrozoři mají také na starosti tvorbu a správu kouzelnických zákonů a pravidel, kontrolu nad věštbami a jejich údržbu, rovněž jako kontrolu nad obraceči času. Jejich povinností je jakýkoliv pochybný předmět, o němž se domníváte, že je prokletý nebo nebezpečný, prověřit a v případě pozitivních testů, zaevidovat a zničit.

 

  • Zaměstnanec odboru kouzelnické spolupráce –  Jedná se především o kreativní práci! Pracovníci tohoto odboru mají na starosti ministerstvem pořádané, či sponzorované akce kulturního rázu, rovněž jako mají na starosti registraci a spolupráci s veškerými médii spadající pod ministerstvo kouzel, tak mají na starosti registraci škol a dohlížení na její správný chod a osnovy. Dále registrovat a dávat povolení k držení nebezpečných, vzácných a chráněných tvorů, rovněž jako je jejich povinností tyto tvory s pravidelností kontrolovat. Dohlížejí na divoké tvory, regulují jejich výskyt a drží jejich území chráněno od mudlů.

 

  • Zaměstnanci odboru nehod, katastrof a přepravy – Úzce spolupracují s ostatními odbory. Pracovníci tohoto odboru mají na starosti nápravu nevydařených kouzel a případné prevence proti vyzrazení. Dále spravují letaxové krby kouzelného společenství.

 

  • Správce Azkabanu – Více informací se dozvíte na osobním setkání.

 

Požadavky: volný čas, chuť hrát a chuť do práce, zodpovědnost

Kontaktujte sovou Ministra kouzel. Uživatelské jméno: @gideonlennox

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..