Tanya Brandon

Base

Jméno a příjmení

Tanya Brandon

Jméno a příjmení

Tanya Brandon

Pohlaví

Žena

Datum narození

05. Březen. 1990

Hráčské zkušenosti

Tady na KS už pár měsíců.

Počátek Vaší kouzelnické cesty

Dospělý/á – Náměstek/yně ministra/yně kouzel (volné)

Původ postavy

Čistokrevný původ

Popis postavy

Tanya je průměrně vysoká žena vyhlížející hodne přísným dojmem. Má hnědé, po pás dlouhé vlasy, které většinou nosí volně rozpuštěné, nebo ve složitém drdolu. Na vlasy pravidelně používá vyrovnávací lektvar, aby je měla lesklé a rovné. Hodně si zakládá na tom, jak vypadá. Její oblečení je vždy slušivé a čisté, má dokonalou francouzskou manikůru, průsvitný lak na rtech a černou řasenku. Její hnědé, skoro pořád nedůvěřivě a přísně přivřené oči jí ještě přidávají na výrazu přísné dámy. Trochu větší nos a sešpulené rty jsou korunou její tváře. Nejčastěji s sebou nosí černou kabelku z dračí kůže, která dotváří její outfit. Její oblečení se skládá z bílé blůzy, která lehce odhaluje její ňadra, černé sukně a punčocháčů.

Charakteristika postavy

Jak přísně Tanya vyhlíží, taková taky je. Obecně lze říct, že nic nesnáší víc než nedochvilnost, nepořádek a porušování pravidel. Za každou cenu se snaží chovat jako dokonalá dáma. Dodržuje etiketu a úctivý odstup od mužů. Miluje svoji práci a má ráda bohaté a vlivné přátele, se kterýma se nikterak nebrání zajít si kdykoliv na skleničku. Avšak povinnost jako první! To jí pořád opakoval její otec, který byl kdysi náměstkem ministra. Povinnost, Tanyo! Povinnost nadevšechno! A tím se taky řídí. Nikdy jí nenajdete na obyčejném večírku nebo diskotéce pro mladé. I když není zas tak stará, upřednostňuje bankety, plesy a divadla. 

Minulost / životopis postavy

Tanya žila jako jedináček v britské rodině Howarda Brandona a Evelin Preskotové- Barndonové. Byla obklopena vysoko postavenými lidmi. Tato buržoázní společnost vždycky uctívala pořádek a mravy a Tanya od mala nebyla výjímkou. A jelikož se narodila do čistě kouzelnické rodiny, na původ jí vždycky učili brát zřetel. Nikdy nechodila mezi mudly. Doma se jí dostalo soukromé výuku ve všem, co jako dítě potřebovala vědět. Věděla historii, mravouku i hru na klavír. Matematika a podobné logicky vedené předměty byli vždycky její silnou stránkou. S kouzli se střetala denně a když se jako sedmiletá projevila, rodiče jí darovali nádhernou sovu pálenou. Stali se z nich nejlepší přítelkyně a často můžete Tanyu spatřit právě se sovou Sunny na rameni. Sunny se dá považovat za její zvířecí kopiji. Má ráda svůj klid a řád.

Tanya vystudovala Bradavice se zaměřením na ekonomické směry. Chvilku po té se zaměstnala jako účetní v jedné firmě v Londýně. Pak se přestěhovala do Prasinek a teď se uchází o místo na ministerstvu kouzel.