Jak to opravdu bylo?

Naše věrná čtenářka Soňa Prewett komentuje duel mezi Alectorem Salvatore a velitelem ABO.

Souboj mezi Walterem a Alectorem byl velmi napjatý už od začátku. Po tom co Alector Salvatore odhalil že je celou dobu jen špeh, Walter ho chtěl usmrtit. Chvílemi to vypadlo že Walter Wayland doopravdy vyhraje. Ozvala se poslední ohromná rána, záblesk světla a ženský křik. Walter byl mrtvý a Alector se vyčerpaně snesl k zemi. Možná by měli být oslavy, ale žádné se nekonaly. Všichni mysleli na to že ačkoliv už Wayland není na tomto světě, pořád je tu zlá čarodějnice Estherella, která představovala dokonce větší hrozbu než on.

Někteří z přítomných možná měly pochyby o samotném Salvatorovi. Co když jen zfalšoval to že byl špeh, protože tušil že nadchází Walterův konec? Možná nechtěl být ubviněný z paktování se s ním a proto sehrál tuto šarádu. On sám přeci prohlásil “Čekal jsem až budeš nejslabší”. Další verze která vznikla je, že Alector tušil, že zlého černokněžníka může porazit a sám se tak chtěl stát větším a obávanějším mágem než byl jeho mrtvý pán. Podle mého názoru vznikly tyto teorie jen díky tomu, že se ho hodně kouzelníků bojí po tom co zjistili, že je silnější než Wayland. Možná je to z nenávisti a žárlivosti, kdo ví.

Hned po souboji Alector prohlásil že nejspíš budou volby na nového ministra. Pokud se tedy nebude chtít chopit kouzelnického světa a vlády, možná všem dokáže že opravdu celou dobu byl na naší straně tím že uspořádá volby a dál nebude samozvaným ministrem.

Ale aby jsme se vrátili k samotnému souboji. Mezitím co tam ti dva bojovali, co by jste řekli že dělali Walterovi psíci? Celou dobu na svého pána koukali se staženými ocasy. Proč, to zatím nevíme. S čistým srdcem vám ale můžu říct že bývalí bystrozoři je všechny pochytali a uvěznili do obávaného vězení Azkabanu, a to do nejstřeženější cely. V nejbližší době budou vězni vyslýcháni a my vás o všem budeme průběžně informovat!

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..