Hrdina! Teddy Thorson zachránil ředitelku školy!

Sedmnáctiletý student Bradavické školy Teddy Thorson se rozhodl riskovat svůj život proto, aby zachránil ředitelku školy Jennifer Gardére. Ta byla před nedávnem unesena obávaným kouzelníkem, známým pod jménem Falk.

Pane Thorsne, kdy jste poprvé zaznamenal, že ředitelka školy zmizela?

Stalo se to tak že jsem mířil do ředitelny, chtěl jsem s naší ředitelkou vyřešit něco důležitého. Jakmile jsem vstoupil do ředitelny zjistil jsem že v ní není a tak jsem jí poslal patrona se zprávou. Patron se vrátil s naléhavým vzkazem od ředitelky: Pomoc, unesl bě bystrozor. Nikomu nevěř a už vůbec ne bystrozorům.

 

Jaká mezi tím panovala na hradě nálada? Propukla panika nebo se našel někdo, kdo se chopil vedení a postaral se o školu?

O náladě na hradě toho spoustu nevím. Vím jenom že velení se chopil jakýsi profesor Sanders se kterým jsem ještě neměl čest. On a pár studentů kolem celého hradu rozmístili nějaké křoví který nejde zničit ani jim projít. Navíc pokud vím tak udělali novou bariéru a zničili všechny únikové cesty z Bradavic aby se do nich nikdo nedostal. Vlastně i proto aby studenti neutíkali do Prasinek.

 

Tušíte kde mezi tím byla zástupkyně školy?

Kde byla zástupkyně školy? Promiňte jsem student, nor, a dalších spoustu věcí, ale jedno doopravdy nejsem. Nejsem špeh a práskač. Proto i kdybych věděl kde se zástupkyně nachází tak bych vám to nesdělil.

 

Jen nám je divné, že zástupkyně školy Katherine Allen nebyla v nepřítomnosti ředitelky ve škole. Nenapadlo vás, že by také mohla být unesena?

Zopakuji to ještě jednou, nejsem špeh takže nevím kde se nachází a proč tu nebyla. Určitě pro to má své důvody. Zdravotní dovolená, návštěva rodiny, nebo jiný důvod. Na tuhle otázku byste se měli zeptat ředitelky. Pokud by měla Jennifer Gardére nějaké podezření že se její zástupkyni něco stalo, věřím že by to řešila.

 

Jak jste věděl, kde ředitelku školy Jennifer Gardére hledat?

Jak jsem již říkal, Jennifer mi dala nápovědu že jí unesl bystrozor. Jak jsem se ještě téhož dne dozvěděl od profesorky péče o Kouzelné tvory, jediný bystrozor je (nebo spíše byl) Falk Schlegel. Potom co jsem to zjistil se stačilo dostat k Falkovi a nakonec do sídla Smrtijedů, které je pod Fidleovým zaklínadlem.

 

Měl jste strach?

Měl jsem strach z toho že se mi Jennifer nepovede zachránit. Nikdy jsem neměl strach ze smrti nebo z toho že si ublížím. Mám strach o své blízké a o svou rodinu. Jo a taky se trochu bojím pavouků.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..