Godrickův důl v troskách!

Godrickův důl zničen!

Rodné město a domov desítek a desítek kouzelnických rodin bylo přes jedinou noc zničeno. Godrickův důl totiž zachvátil mohutný požár který se nepodařilo zastavit. Tento den se zapíše jako další černý den kouzelnického světa. Požár si vyžádal desítky obětí a jen málo komu se podařilo uniknout ohnivé zkáze. Jeden nejmenovaný kouzelník, kterému se podařilo uprchnout, nám poskytl svědectví. 

“Bylo to příšerný. Všude horko…a křik. Všude byl cítit smrad, jako spálený maso. Ale bylo tam ještě něco. Myslím, že mrtvý za to můžou.”

Bohužel více jsme se od tohoto svědka nedozvěděli kvůli jeho psychickému stavu. Nyní je hospitalizován v Nemocnici u sv. Munga. Můžeme ale potvrdit, že požár nevznikl čistou náhodou. Podle našeho zdroje, který si přeje zůstat v anonymitě, byl na místě spatřen muž, který byl zavražděn před několika lety Pravou rukou Pána zla – Regulusem Blackem osobně. Všichni nejspíše víme o koho se jedná, o bývalého ministra kouzel, váženého zachránce kouzelnického světa, ředitele Bradavic, Atreimuse Gardére Prince-Lloyda.

Shodou okolností je otcem nynějšího ministra kouzel, Archibalda Gardére. Jak je to ale možné?!

Naštěstí Denní věštec má pro Vás jako vždy vysvětlení! V minulém článku jsme psali o čarodějnici zabité již v hluboké historii kouzelnického společenství, které se podařilo navrátit se k životu pomocí jedné z Relikvií smrti, a to kamene vzkříšení. Téměř jistě můžeme říci, že to má spojitost s touto událostí. Kámen vzkříšení dokáže oživit kohokoli, koho si majitel kamene usnese. Víme, že oná čarodějka jménem Esthrella, kámen stále vlastní. Nic jí tedy nebrání kámen vzkříšení využívat dle libosti.

Stojíme na pokraji totální války se smrtí! A co Ministerstvo kouzel? To samozřejmě mlčí a zatím nepodniklo žádné kroky k zabezpečení přeživších kouzelníků nebo k zastavení těchto zrůdností. Má Ministerstvo kouzel a ministr kouzel Archibald Gardére, jehož mrtvý otec pustoší kouzelnický svět, své důvody, nebo je to jen jejich neschopnost? Dle dostupných informací ministr kouzel po několik týdnů nebyl vůbec spatřen na ministerstvu. Kde, nebo s kým tráví onen čas?! Ani jeho manželka a nynější ředitelka Bradavické školy čar a kouzel Jennifer Gardére v poslední době nebývá příliš přítomna v Bradavicích. Údajně tráví hodně času v Nemocnici u sv. Munga s hospitalizovanou přítelkyní kterou nebudeme jmenovat. Proč kvůli nějaké “kamarádce” zanedbává své povinnosti a místo toho jí dělá společnost u sv. Munga? Opravdu je to jen kamarádka, nebo by se pan ministr měl začít obávat?

Celou situaci pro Vás sledujeme a budeme Vás dále v našich článcích informovat. Zůstaňte s Denním věštcem, který Vám vždy přináší neskrývanou pravdu!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..