Exkluzivně: Přistiženi při činu!

Ředitelka Školy čar a kouzel v Bradavicích Jennifer Gardére byla spatřena na veřejnosti s Ministrem kouzel Alectorem Salvatore!

Ve středu v podvečerních hodinách byla Jennifer Gardére, manželka zesnulého ministra kouzel Archibalda Gardére,  spatřena v hostinci U Tří košťat. Podle našeho zdroje zde v náladě posedávala s nynějším Ministrem kouzel Alectorem Salvatore.

Změnila snad ředitelka školy názor na nynější vládu Alectora Salvatore? Oplaka snad smrt svého zesnulého manžela a přidala se na stranu svého odpůrce? Nechce se nám věřit, že by Jennifer Gardére zradila důvěru všech, kteří podporovali jejího manžela, ale slova očité svědkyně mluví za vše.

Posedávali tam u jednoho stolu. Něco popíjeli a vypadalo to, že se k sobě opravdu mají! Nafrnkla si druhého a už netruchlí – coura,” sdělila nám svědkyně, která si nepřeje být uvedena.

Je nám známo, že se ředitelka s Alectorem Salvatore scházela již v dřívějších dobách, kdy on sám vedl školu čar a kouzel. Z ničeho nic se pak Gardére objevila po boku svého zesnulého manžela. Od té doby se začaly dít opravdu podivné věci. Neošálila ředitelka zesnulého ministra a nepodílela se na svrhnutí jeho vlády? Nehráli se Salvatorem jen nějakou tajnou hru o moc? Co když vždycky bylo její cílem dostat Salvatora na post Ministra kouzel?

Všechny výše zmíněné nitky nás vedou k otázce, kdo je pravým otcem mladého Gardére a kde ho ředitelka právě teď schovává?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..