Denní věštec – Posedlá čarodějka?!!

Všem je nám známo, že duchové existují. Školní duchové v Bradavicích jsou toho mrtvým důkazem. Ale čeho všeho jsou schopni? Mohu nám uškodit? Zeptali jsme se proto jich, co všechno jako duchové dokáží. Jelikož po prvním zničení Bradavic duchové uprchli, museli jsme za nimi vycestovat. Na jejich přání nebudeme zveřejňovat kam.

Jaké je to být duchem?

Prázdné, hodně hodně hodně prázdné.

 

Jak to myslíte, prázdné?

No, nic necítíte. Fyzicky. Doslova všechno projde skrze vás a vy projdete skrz všechno. Přitom ale nic necítíte. Když ale procházím například zdí, je to hodně divné, protože stále vidíte i když jste v nějakém materiálu. Chvíli jako byste byl součástí té zdi.

 

To je opravdu velmi zajímavé. Ale čeho všeho jste, nebo obecně duchové jsou, schopni?

Schopni? Vlastně ničeho. Můžeme pouze existovat vedle živých, bavit se s nimi, pozorovat je, radit jim. Jak jsem řekl, fyzicky nezmůžeme nic. Jsme jako vzduch.

 

Je možné, aby nějaký duch někoho posedl?

Není. Nejsme paraziti a takovou schopnost nemáme.

I přes získané informace od nejmenovaného bradavického ducha, máme ověřené informace ze spolehlivého zdroje, že nejmenovaná čarodějka duchem přesto posedlá byla. Duch naprosto ovládal její tělo jako by bylo jeho vlastní. Hostitelka si pamatuje pouze to co viděla, cítila a slyšela. Bohužel více informací se nám nepodařilo zjistit.

Je kouzelnické společenství opět ohroženo neznámým nepřítelem? Máme se bát? Budeme pro vás zjišťovat další informace!