ABO padlo, ministerstvo je na naší straně!

Armáda božího očištění byla zničena! Walter Weyland je mrtvý.

V předvečer vánočního času byl Kouzelnický svět zbaven nejobávanějšího zločince těchto dob. O to se zasloužil náš vážený Ministr kouzel Alector Salvatore, který se s černokněžníkem Waltrem utkal v soubojnickém duelu. V Soudní síni před zraky všech kouzelníků a čarodějek ministr Alector Salvatore bojoval nejen o svůj život, ale i o život nás všech.

,,Je to opravdu tak. Byl jsem u toho. Předpokládám že všem přišel ten stejný dopis. Měli jsme se všichni dostavit na Ministerstvo. Bylo to divný, ale stejně jsem tam šel. Celkem se zajímám o politické dění, tak to víte že mě to zaujalo. No a pak. Pak se to nějak rychle semlelo. Byl tam Ministr kouzel, ten Walter a další pracovníci ministerstva, teda tuším že všichni patřili k ABO až na vyjímky. Walter chtěl abychom se k němu přidali, myslím, že kdyby Ministr Salvatore nezasáhl, už by tu nikdo z nás nebyl.’’ Svěřil se Dennímu Věštci mladý muž.

Znamená to, že Ministr kouzel pouze předstíral svou loajalitu k ABO, aby mohl z čela svrhnout obávaného Waltera? Všechny střípky nám do sebe začínají zapadat.  Již brzy rozhovor s Ministrem kouzel!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..