Dnešní móda

Milý čtenáři, dnes jsme tu s novou dávkou módy. Jelikož se časy mění a móda i společnost jde dopředu, vznikl zvláštní trend který se naprosto odlišuje od mudlovského stylu oblékání. Někteří z Vás si toho jistě už všimnuli a ptáte se co je to za příšerné oblečení?  

Pro tento článek jsme se rozhodli poprosit o rozhovor hlavní návrhářku a vlastníka obchodu s oblečením U Dvou jehel. Je mi ctí Vám představit mladou slečnu Maeve a její pohled na dnešní módu, který by mohl změnit Váš názor.


Jak tedy vypadá dnešní populární móda? Dokázala byste ji nám starším nějak přiblížit? 

Řekla bych že kouzelníci a čarodějky začali být unavení z Mudlovských šatů a korzetů, načančaných panáčků a rób do kterých se oblékáte hodiny. Kouzelníci začali vymýšlet jednodušší róby, snažší na oblékání a méně nápadné. Dlouhé kabáty a pláště se stávají velmi oblíbené. Každý den máme spoustu nových zakázek na nové pláště, kabáty a obleky, které jsou hned po pláštích ty nejpopulárnější. 

Říkáte tedy že za Vámi chodí se zakázkami. Jaké jsou nejčastější požadavky? 

Nejčastěji si volí jednoduché barvy a jednoduché střihy. Bílé, šedé nebo černé barvy jsou nejoblíbenější, najde se tu ale i spoustu čarodějů kteří si nechají udělat plášť klidně i zářivě oranžový. Volba je na každém z Vás. 

Myslíte že se tato nová móda uchytí?

Ano ovšem, už se tak stalo. Každým dnem chodí více zakázek. Řekla bych že se to brzy dostane do celého kouzelnického světa a že toto populární oblečení bude revoluční. Navíc Vám mohu prozradit že s touto novou módou ještě není ani zdaleka konec. Například obleky, které byli jenom černé dostanou brzy naprosto jiné barvy a začíná se pracovat dokonce na šatech pro dámy, které nebudou tak těžké a velké. Volnější šaty by měly být připravené příští týden, to se ale nechte překvapit. 

Myslíte si že i starší generace by měla přesedlat na tuto módu?

Zajisté. Vím že jste zvyklí na něco jiného, ale přes to právě Vám by tato nová móda měla nejsnadněji pomoci. Na co se s bolavým kolenem navlékat do šatů ve kterých sotva dýcháte, když si na sebe můžete vzít svůj plášť z příjemného materiálu, který si nasadíte jedním pohybem?


Toto je názor návrhářky a majitelky podniku U Dvou jehel. Rozhodně bude ještě zajímavé sledovat vývoj kouzelnické módy v příštích měsících. My vám za Čaronoviny slibujeme, že Vás budeme udržovat v obraze.

 

Za celý kouzelnický svět Vám přejeme kouzelný zbytek dne.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..