Varování z KOKUSY

HALELOO Drazí Čtenáři!!

Mám pro Vás novinku o které jsem lehce slyšela i v Americe, i když jen velmi okrajově. Jedná se o porušení morálního zákona studenta, který přešel ze Stříbranova do Bradavic.

Dnes na Ministerstvo přišla zpráva od KOKUSY z Ameriky, varující nás před jedním delikventem. V té zpravě, kterou mám zakázanou opsat, stojí, že k nám do Velké Británie přijel před týdnem či dvěma kluk, který ZNÁSILNIL svého spolužáka.

Velmi závažný prohřešek. Tento chlapec má mít okolo 15 let a údajně nebyl příliš oblíbený ve Stříbranově (informace získána mými kontakty z Ameriky). Je mi líto, že tento delikvent hází špatné světlo na nás s jinou orientací než „stará generace“, ale je to pravda, dámy a pánové. Chlapec znásilnil chlapce.

Vy mě znáte. Já nerada pomluvy a báchorky, ale to je vše, co jsem od svých neoficiálních zdrojů dostala, takže mě prosím omluvte, jelikož jich sem pár napíšu.

Prý přešel do 2. ročníku a od začátku byl vyvrhel z důvodu své extravagantní vizáže a údajně byl hlavně šikanován svým učitelem, který postupem času zmanipuloval ostatní jeho spolužáky. To, lidičky, je akt homofóbie. Jeho spolužáci ho divoce šikanovali a on to psychicky nedával tak moc, že spadl až k marihuaně.

Jednoho dne pak poznal svého spolužáka, který mu ihned padl do oka. Byl údajně jeden z mála, co ho nešikanovali a proto si u něj udělal poznámku. Neprojevoval o něj žádný zájem, ale to toho chlapce nezastavilo. Poté jednoho dne přišlo do jeho zad Matoucí Kouzlo a zbytek víme co se stalo.

Tento chlapec, který má trvalé bydliště zde v Británii, dostal z důvodu svého věku na výběr. Buď bude čelit KOKUSE a jejímu soudnímu jednání, nebo svým rodičům a Ministerstvo bude informováno o tomto incidentu. Všichni víme co si chlapec vybral.

Rada Shangely:
Já… já nevím. Omluvte mne, ale jelikož jsem sama z LGBTQ+ komunity kouzelnického světa, tento problém se mne dotýká na vyšší úrovni než Vás. Tentokrát nemám radu… mám jen lítost.

Vždy a navždy,
Vaše Shangela

 
 
 
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..