Nové vyhlášení hlavního bystrozora

Vážení a milí spoluobčané, vzhledem k událostem posledních měsíců, kdy přestalo být v ulicích bezpečno má pro vás Ministerstvo kouzel několik důležitých upozornění:

Jak jistě víte, Kloboučníkovy útoky se vymkly kontrole a jeho mrtvé kreatury jsou téměř všude. Nové vedení Ministerstva kouzel proto vydává toto prohlášení. Na všechna místa, která jsou zamořena mrtvolami je přísný zákaz vstupu! Tento zákaz je platný pro všechny, s výjimkou bystrozorů zabezpečujících oblast. Již zabezpečené oblasti budou zajištěny ochrannými kouzly, které zabrání komukoliv vstoupit, ale i odejít. Proto žádáme všechny obyvatele, kteří žijí v oněch oblastech, aby své domy opustili. Po dobu nezbytně nutnou zajištěn azyl v Nemocnici svatého Munga.

Dále vám oznamujeme, že podobizna Kloboučníka je ve všech mudlovských novinách a zpravodajstvích. Navíc jsou jeho plakáty vylepené po celém kouzelnickém světe. Hledá ho každý policista i bytrozor.

Stejně jako kouzelníci, i mudlové se snaží tomuto nebezpečnému muži bránit a ve spolupráci s bystrozory ho zajmout.

V případě, že ho poznáte, pošlete spěšně sovu bystrozorům.


Dále bychom rádi upozornili, že pro celkové usnadnění dopravy a omezení vycházení, bude centrálně zprovozněna letaxová síť.

Obyvatelé zamořených oblastí, budou na odletaxování do Nemocnice sv. Munga upozorněni modrými plameny v krbech, které jsou připojeny na letax.

Prosíme o důkladnou přípravu, signál může zahořet téměř kdykoliv.


Za hlavní tým bystrozorů, jménem Teddyho Thorsona

Claudie Archer.

//NON-RPG UPOZORNĚNÍ: Na vyčištěných místech bude upozornění od vypravěče.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..