HALELOO DRAZÍ ČTENÁŘI!!

Mám pro Vás úžasné zprávy z Bradavic. Nebudu chodit okolo horké kaše.

První novina:
Ochrana Bradavic se stala prioritou některých studentů a jednoho učitele. Můj dobrý přítel skřítek z Bradavic mi poslal dopis, že profesor Sanders a tři studenti posledního ročníku vzali věci do svých rukou.
Okolo Bradavic je bariéra z kouzelných rostlin které nikoho nepustí. Tato křovina je Dalimilovo Neprostupné Křoví a je okolo celých Bradavic. Dále se posílila magická bariéra a objevený vchod na Bradavické pozemky, kterým chodil Kloboučník, ve Vrbě Mlátičce byl zapečetěn jak Dalimilovým Křovím, tak obranými kouzly.

Tleskám Vám studenti. Opravdu tleskám.

Druhá novina:
ŘEDITELKA BRADAVIC JENNIFER GARDÉRE JE ZPĚT NA HRADĚ!! Byla zachráněna a je v pořádku.
Kdo ji unesl? Vrchní Bystrozor Falk Maria Schlegel. Nejen že unesl důležitou osobu, ale také si vytvořil Viteál. Má nás chránit a posilovat zákon a místo toho vraždí a unáší lidi?
A kdo je zachránce? Teddy Thorson. Norský čaroděj který je stále na škole, ale už i tak je zasnoubený. Jak ji zachránil se ptáte? LSTÍ JISTĚŽE!! Oklamal Zločince Falka a poté zmizel.

Přeji ti štěstí Teddy, aby tě nedostal. Pokud mě budeš chtít opravit, doplnit nebo sdělit zbytek příběhu tak mi napiš. Sovy přijímám vždy.

Rada Shangely:
Nepolevujte s obranou Bradavic. Nemůžeme ztratit jednu z nejdůležitějších institucí. Možná je důležitější než samotné Ministerstvo.
A prosím Vás. Strčte Zločince Falka do Azkabanu.

Vždy a navždy,
Vaše Shangela! 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..