Smutné zprávy z Bradavic a z Londýna

Haleloo drazí čtenáři! 

Zase jsem tady a nesu Vám další novinky z našeho Kouzelného Světa, přesněji z Bradavic. Nebudeme to brzdit, dnešní novinky jsou velmi smutné.

Jako první:
Zemřela profesorka Penny Haywood která učila naše mladé čaroděje Bylinkářství. Bohužel tato (jak ji popisují skřítci) usměvavá blonďatá dáma zemřela ve svých 22 letech na rodinnou kletbu.

Dopřejme jí minutu ticha a pomodleme se za její duši, která se určitě dostala do posmrtného života.

Nyní k druhé znepokojivé zprávě.

Naše milovaná ředitelka zmizela. Neví se kdy přesně ani jak dlouho je pryč, ale není ve škole a skřítci si myslí že se něco děje. A nejsou jediní. Profesor Sanders, který údajně učí Astronomii, si tohoto faktu také všiml.

Také se nám dostala zpráva že profesor Sanders se snaží zabezpečit Bradavice před neustálým vnikáním Kloboučníka do hradu.

Poslední zpráva z dneška a není moc stará. Kloboučník dnes porušil náš zákon o skrývání nechutným útokem na park v Londýně, který byl plný mudlů. Kloboučník vyčaroval Zložár, kterým zabil spoustu nevinných lidí. Dokonce ho před pár dny zahlédly skřítci opět v Bradavicích, kde učil dívku s platinovými vlasy magii. Dá se pouze předpokládat, že černou.

Rada Shangely: 
Začněte hon na čarodějnice. Najděte ředitelku. Zjistěte kdo ji unesl a přiveďte ji zpět. Poté se vrhněte po Kloboučníkovi. Jediné o co se snaží, je nahnat strach. Co mu ale nedochází, je že nikdo se nikdy nebál a nikdy nikdo nezačne.

Vždy a navždy,
Vaše Shangela!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..