Důkaz zločinů Alectora Salvatora!

Jak jsme již psali v minulém výtisku Denního Věštce, pochyb okolo důvěryhodnosti Alectora Salvatora jsou opravdu veliké. Redaktoři Denního Věštce pro vás získali důkaz o tom, že samozvaný ministr není ten, za koho se vydává.

Před pár málo hodinami nám přišel dopis od uprchlé Elsy Stryder, která žádala o pomoc a vyslyšení. Její dopisy vás jistě zaskočí:

“Dobrý den, jmenuji se Elsa Stryder a ráda bych řekla něco, co čtenáře jistě velmi zaujme. Vážený pan ministr Alector Salvatore není ten, za koho ho všichni považujete. Nikdy ABO neopustil, ba naopak. Dokonce pomohl mně i Kiaře Shanders uniknout z Azkabanu. Jde mu pouze a jen o moc, ne o blaho tohohle světa.”

Toto stálo v jejím dopisu. Redaktoři neotáleli a sovu jí oplatili, celý rozhovor si můžete nyní exkluzivně přečíst!

“To je velmi znepokojivé slečno Stryder. Jistě jste se jako člen ABO s Alectorem stýkala. Potvrdil vám někdy jeho úmysl zabít Sonu Prewett, nebo zmanipulovat Jennifer Gardere na špatnou stranu?”

“Moc často s námi podřízenými nemluvil, ale z toho, co nám říkal, mohu potvrdit, že to jeho úmyslem vskutku bylo. A co se týče Waltera, ten nebyl pravý pán zla. Byla to pouze Alectorova figurka, nic víc. Počkal si, až ho vynese na vrchol, a pak se ho zbavil. Teď asi přemýšlíte, proč to říkám, když mám být na jeho straně. Už k němu patřit nechci, nehledě na to, že mě vysvobodil z Azkabanu. Chci být svobodná a Alector mě osvobodil, abych tuto pravdu nemohla vypovědět před soudem. Proto jsem hned po tom co nás osvobodil utekla. Strávila jsem v Azkabanu tolik času, že jsem to přestala počítat. A to jsem ve skutečnosti nikdy ani nepoužila kletbu, která se nepromíjí. Jediné, čím jsem se provinila, bylo, že jsem stála při něm. S tím je teď ale konec. Svůj trest jsem si odpykala a teď chci, aby svět věděl pravdu.”

Po tomto už se nám slečnu Stryder nepodařilo kontaktovat. Co nám tento článek odhaluje? Nejsme v bezpečí velevážení kouzelníci a čarodějky. Nejen že Alector podle slečny Stryder zabil Sonu Prewett, ale dokonce si buduje vlastní armádu bývalých členů ABO. Proto žádáme všechny rozumné čaroděje a čarodějky, aby hlasovali pro odvolání Alectora Salvatore z jeho současné pozice ministra kouzel. V dalších výtiscích vás budeme nadále informovat o jeho zločinech.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..