Záhadné úmrtí rodiny Prewett

Co stojí za nevysvětleným úmrtím Sony Prewet a její dcery? Co Bradavice skrývají před veřejností? Kdo je za tyto záhadné úmrtí odpovědný? Naše nová reportérka a redaktorka Samanta Kvikálková pro vás na tyto temné otázky získala odpověď! Čtěte celou reportáž a dozvíte se nejtemnější fakty ze zákulisí Bradavic!

Hned, jak se na ministerstvo donesla zpráva o dračích spalničkách, bylo vydáno upozornění pro širokou veřejnost, aby nedošlo k přenosu této smrtelné nemoci. Podle našich zdrojů první nakažení byli právě Sona Prewet, její dcera Naomi a její syn Matty. Rychlá reakce paní Prewet, která se vydala za zdejší ošetřovatelkou, možná zachránila nejeden lidský život. Podle toho, co víme, byla to ona, kdo vydal bezpečnostní pokyny pro vznik karantény a kdo nařídil podat všem nakaženým lektvar, jenž měl příznaky infekce zmírnit. Nebo ne?

Nutno však podotknout, že erudovanost zdejší ošetřovatelky není  ani zdaleka dostačující pro tak vážný případ. Pan Rovia, který se nám představil jako zdejší ošetřovatelka tvrdí, že není tím, kdo by měl o této situaci vědět. Tento dlouhovlasý kluk s kozí bradkou se taky přiznal: „ Dračí spalničky vůbec neznám. Ještě nikdy jsem se s nimi nesetkal.“  Což uvádí celé Bradavice do zcela nečekané a nepříjemné situace.

Je možné, že by kdysi tak uznávaná škola pod vedením nynější ředitelky svoje studenty vůbec neučila o nejtěžších nemocích, s kterýma se můžou potkat? Nebo klesla tak hluboko, že na místo ošetřovatele příjme kohokoliv, kdo podá žádost?

Vaše nová oblíbená reportérka a redaktorka
Samanta Kvikálková

Odebírejte i nadále Denního Věštce a dozvíte se víc!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..